شنبه, 31 فروردين 1398

رو عنوان : توسط دکتر حاجی بگلو انجام شد:
عنوان : پیام تقدیر و تشكر شهردار مهدیشهر از زحمات ریاست قبلی شورا و تبریك به رئیس جدید شورا در سال دوم فعالیت
کد خبر : ۱۹۰۳
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۳/۲۰ 
ساعت : ۸:۳۶:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر حاجی بگلو #شهردار_مهدیشهر در پیامی ضمن تشکر از زحمات ریاست سابق شورا انتخاب رئیس جدید شورای اسلامی شهر مهدیشهر را تبریک گفت، متن پیام بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


شورای اسلامی شهر با رای شهروندان محلی برای بارش اندیشه های ناب است و حاصلش تصمیماتی برای عمران، آبادانی و زیبایی شهر می باشد.
اعضای محترم شورای شهر مهدیشهر با نیت صداقت و نیک اندیشی گرد هم نشستند تا با انتخاب هیئت رئیسه مسیر شکوه خدمت را هموارتر نمایند.
برادر ارجمند جناب آقای مهندس رضا اصیل منش انتخاب ارزشمند شما به عنوان ریاست شورای اسلامی شهر مهدیشهر و همچنین انتخاب جناب آقای علیقلی پارسا به عنوان نایب رئیس شورا را خدمت اعضای محترم شورای اسلامی شهر مهدیشهر تبریک عرض می نمایم.
امید است با عنایت خداوند، همدلی و همراهی یکدیگر بتوانیم در سال پیش رو بهترین اقدامات را در شهر به انجام رسانیم تا رضایت خداوند منان و شهروندان عزیز را به همراه داشته باشیم.
همچنین بر خود واجب میدانم از زحمات بی دریغ ریاست سابق شورای اسلامی شهر جناب آقای دکتر حسن نورانیان که بی تردید ایشان در مسئولیت خود توانمندی و شایستگی خود را بیش از پیش نشان داده و با جان و دل به شهروندان خدمت نموده اند نهایت تشکر را داشته و از زحمات سایر اعضای فرهیخته و پر تلاش شورای شهر که همکاری ارزشمندی را در راستای برنامه های خانواده بزرگ شهرداری که نام شکوه خدمت را به خود گرفته است قدردانی نمایم.
در پایان اعلام میدارم اعضای محترم شورای اسلامی شهر و خانواده بزرگ شهرداری همچون یک سال گذشته به عهد خود برای خدمت به مردم مهدیشهر پایدار می مانند.
مسعود حاجی بگلو 
شهردار مهدیشهر
97/5/28بازگشت           چاپ چاپ         
 
.: شهرداری مهدی شهر :.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0