جمعه, 27 مهر 1397

رو عنوان : دیدار دکتر سلطانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر با دکتر حاجی بگلو #شهردار_مهدیشهر
عنوان : شهردار مهدیشهر: همواره همكاری و تعامل با تمامی دستگاه ها علی الخصوص دانشگاه آزاد مد نظر ما بوده است.
کد خبر : ۱۸۹۱
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۱/۱۹ 
ساعت : ۲۳:۲۶:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 در دیدار دکتر سلطانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر با دکتر حاجی بگلو #شهردار_مهدیشهر مطرح شد؛


◽️دکتر حاجی بگلو #شهردار_مهدیشهر: همواره همکاری و تعامل با تمامی دستگاه ها علی الخصوص دانشگاه آزاد مد نظر ما بوده است.


◽️وی اظهار داشت: به عنوان نمونه در بحث فضای سبز اقداماتی خوبی در شهر انجام شده و طبق برنامه برای ماه ها و سال های آتی تحولی را در این بخش شاهد آن خواهیم بود.


◽️حاجی بگلو در ادامه به گوشه ای از  اقدامات انجام شده اشاره داشت و گفت: در حال راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری بعد از چندین سال در شهرداری هستیم که اقدامی مثبت در بخش اداری خواهد بود، ساختمان اداری شهرداری بعد از گذشت چند سال عملیات عمرانی آن به پایان رسید و اقداماتی در واحد های مختلف انجام شده که در شهر قابل مشاهده است.


◽️ #شهردار_مهدیشهر بیان داشت: با اقدامات انجام شده پاییز امسال شاهد برگزاری جشنواره ملی گل های داودی در شهر گردشگری مهدیشهر خواهیم بود که این جشنواره برای اولین بار در کشور با 600 تنوع به اجرا در خواهد آمد.


◽️وی ادامه داد: قطعا دانشگاه آزاد می تواند در یکی از روزهای برگزاری جشنواره برنامه ای در قالب های مختلفی برگزار نماید چرا که یکی از اهداف ما در کنار بحث زیبایی، جذب مخاطب و معرفی شهر بحث علمی جشنواره نیز می باشد که دانشگاه می تواند نقش مهمی را در این زمینه ایفا کند.


◽️حاجی بگلو گفت: با توجه به موضوعات مطروحه مبنی بر کاهش سهم شهرداریها از محل ارزش افزوده در آینده ای نه چندان دور با ورشکستگی کامل شهرداری ها علی الخصوص در شهرهای زیر 100 هزار جمعیت روبه رو خواهیم شد که حتی شهرداری ها توانایی پرداخت حقوق پرسنل خود را نخواهند داشت و این موضوع پروژه ها و اقدامات واحدها را تحت الشعاع قرار می دهد.


◽️ #شهردار_مهدیشهر در پایان عنوان داشت: متاسفانه با وجود نوسانات قیمت ارز و شرایط اقتصادی کشور همه دستگاه ها مخصوصا شهرداریها با مشکلات عدیده ای مواجه شدند که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی ها و پروژه های تعریف شده خواهد گذاشت.


🔻در ادامه دکتر سلطانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر عنوان کرد: قطعا دانشگاه نقش بسزایی در معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های شهر خواهد داشت.


🔻وی ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده توسط شهرداری در مدت اخیر افزود: در اکثر محافل از اقدامات انجام شده در این بخش بسیار راضی هستند که نشان از خوش فکر بودن و تفکرات بزرگ شما برای شهر مهدیشهر دارد.


🔻وی افزود: با کمک مجموعه دانشگاهی و مدیریت شهری و با توجه به ظرفیت های موجود میتوان شهر مهدیشهر را از معبر به مقصد مسافران تبدیل کرد.

روابط عمومی شهرداری  و شورای اسلامی شهر مهدیشهربازگشت           چاپ چاپ         
 
.: شهرداری مهدی شهر :.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0