جمعه, 27 مهر 1397

عنوان : شهردار مهدیشهر: جشنواره گل‌های داوودی در مهدی‌شهر برگزار می‌شود
کد خبر : ۱۸۹۳
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۱/۱۹ 
ساعت : ۲۳:۵۲:۱

امتیاز :  ۵/۰۰ |  مجموع :  ۱

شهردار مهدی‌شهر:
جشنواره گل‌های داوودی در مهدی‌شهر برگزار می‌شود
شهردار مهدی‌شهر با بیان اینکه جشنواره گل‌های داوودی در مهدی‌شهر برگزار می‌شود، گفت: توسعه صنعت گردشگری از اولویت‌های شهرداری مهدی‌شهر است.

مسعود حاجی‌بگلو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر با اشاره به برنامه‌های شهرداری مهدی‌شهر در حوزه زیباسازی و فضاسازی درون‌شهری اظهار داشت: شهر مهدی‌شهر بیشترین ظرفیت را برای توسعه صنعت گردشگری در استان سمنان دارد.

شهردار مهدی‌شهر با بیان اینکه شهر مهدی‌شهر به جهت برخورداری از جاذبه‌های طبیعی و چشم‌انداز طبیعی، ظرفیت حضور گردشگران در فصول مختلف سال دارد و توجه به زیرساخت‌ها و نوسازی آن برای تحقق این امر ضروری است، تصریح کرد: این نهاد در راستای زیباسازی شهری و کمک و توسعه صنعت گردشگری اهتمام جدی داشته و گام‌های مثبت و مؤثری را برداشته است.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها، مطبوعات و رسانه ملی در معرفی و شناساندن هر چه بیشتر ظرفیت‌های گردشگری شهر مهدی‌شهر افزود: باید برای ماندگاری گردشگران در مهدی‌شهر با برنامه ورود پیدا کرد و برای جذب گردشگر باید برنامه‌ریزی داشته باشیم.

حاجی‌بگلو با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌های مختلف در راستای آداب‌ورسوم مردم مهدی‌شهر منجر به معرفی هر چه بیشتر فرهنگ کهن و غنی مردم بافرهنگ آن می‌شود، خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره گل‌های داوودی یکی از برنامه‌های شهرداری مهدی‌شهر در راستای ترویج و توسعه فضای سبز شهری و رونق دادن به حوزه زیباسازی شهری است.

وی با بیان اینکه بنده اعتقاددارم که گردشگری باید در اولویت جدی ما قرار گیرد زیرا گردشگری رونق اقتصادی و شناخت و معرفی شهر را به دنبال دارد، افزود: تلاش داریم تا با برگزاری جشنواره گل‌های داوودی در شهر مهدی‌شهر علاوه بر نشاط و شادابی شهروندان، ارتقای آگاهی تولیدکنندگان برای استفاده تجاری نیز مدنظر قرار گیرد.

شهردار مهدی‌شهر با بیان اینکه مهدی‌شهر زیرساخت‌های مناسبی را جهت پرورش گل‌های داوودی دارد، تصریح کرد: جشنواره گل‌های داوودی مهرماه سال جاری در شهر مهدی‌شهر برگزار خواهد شد و یکی از اهداف برگزاری این جشنواره شناخت ظرفیت‌های گل و گیاه به جامعه و تشویق به کاشت این گل‌ها در جهت اشتغال‌زایی است.بازگشت           چاپ چاپ         
 
.: شهرداری مهدی شهر :.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0