شنبه, 31 فروردين 1398

رو عنوان : پس از مسابقات عملیات ترکیبی آتش نشانان کشور در مهدیشهر انجام شد؛
عنوان : پیام تشكر شهردار مهدیشهر به مهمانان، داوران، همشهریان، مسئولین و پرسنل شهرداری
کد خبر : ۱۹۰۵
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۳/۱۵ 
ساعت : ۹:۲۳:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهدیشهر متن پیام تشکر دکتر حاجی بگلو #شهردارمهدیشهر در پایان مراسم دومین دوره مسابقات عملیات ترکیبی آتش نشانان کشور به میزبانی شهر گردشگری مهدیشهر به این شرح می باشد:


به نام خدا


ضمن عرض سلام به شما مردم خوب شهرستان گردشگری مهدیشهر به خصوص جوانان پر شور که با حضور خود در در محل برگزاری دومین دوره مسابقات عملیات ترکیبی آتش نشانان کشور گرما بخش این مسابقات گردیدید.
جای بسی سپاس است به درگاه یزدان پاک که فرصت خدمتگذاری به شما عزیزان را به این حقیر و همکارانم عطا کرده است و لازم می دانم از کلیه همکارانم که در طول این چند روز مقدمات برگزاری چنین مسابقات باشکوهی را فراهم کردند تشکر نمایم.
تشکر و قدردانی ویژه ای دارم از: تماشاگران خون گرم و فهیم، مسئولین استانی و شهرستانی علی الخصوص دکتر ناجی معاون استاندار، دکتر همتی نماینده مردم سمنان - مهدیشهر - سرخه در مجلس شورای اسلامی، جناب فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان، جناب کریمی رئیس انجمن آتش نشانان ایران، جناب اختر شناس و طالبی داوران ملی، جناب آشوری معاون فرماندار شهرستان، جناب سیادتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان، جناب لقمانیان شهردار شهمیرزاد و ویژه رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مهدیشهر و دیگر مسئولینی که افتخار دادند و حضور داشتند.
مربیان، حامیان مالی و بازیکنان تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات، داوران گرامی که بحق مسئولیت بسیار سنگینی را بدوش کشیدند.
از ارگان هایی از جمله اداره برق، اورژانس، سپاه، نیروی انتظامی، پلیس راهنمایی و رانندگی که واقعا در طول برگزاری همراه عوامل اجرایی بودند تشکر و قدردانی می نمایم.
در آخر اینجانب دست یکایک شما عزیزان را جهت همکاری خوبتان می فشارم و نزد همۀ، دست تمنای خود را دراز نموده تا ضمن ارائه انتقادات سازنده خود و ارائه راهکار عملی و با دعای خیر شما بتوانیم با هم و به کمک مسئولین عزیز شهرستان گردشگری مهدیشهر، موجب پیشرفت روز افزون این منطقه باشیم.


مسعود حاجی بگلو 
شهردار مهدیشهر
97/6/9بازگشت           چاپ چاپ         
 
.: شهرداری مهدی شهر :.

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0