سه‌شنبه, 1 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۸۸۷
توسط دکتر حاجی بگلو شهردار مهدیشهر انجام شد؛
پیام تشكری از شهروندانی كه به هر نحوی از عملكرد شهرداری تشكری داشته اند پیام قدردانی صادر كردند
دکتر حاجی بگلو #شهردار_مهدیشهر از شهروندان محترم مهدیشهری که در این مدت به هر نحوی از عملکرد مجموعه شهرداری تقدیر و تشکر داشتند پیام تشکری به این شرح صادر کردند:


به نام خدا

شهروندان شریف شهر گردشگری مهدیشهر

بر خود وظیفه می دانم ضمن ادای احترام به تک تک شما دوستان و تمامی عزیزانی که شاید قلم از بیان اسامی آنها در این فرصت قاصر باشد ، به خاطر اهدای گل و ارسال تبریکات و نصب بنر و مراجعه حضوری و به هر عنوان و انحاء مختلف ابراز محبت نموده اند، تقدیر و تشکر نمایم و اگر بنا به دلایلی مشکل و نقصی در اقدامات انجام شده وجود دارد ضمن عذرخواهی از همشهریان عزیز حتما نسبت به رفع کاستی ها و بهبود شرایط تلاش خواهیم کرد.


همچنین از مسئولین محترم شهرستان، امام جمعه محترم، امام جمعه موقت و علی الخصوص دکتر حسن ارگی فرماندار پرتلاش شهرستان مهدیشهر که در تمامی موارد همراه مجموعه بوده و در جهت رفع مشکلات بین سازمانی یاری گر هستند نهایت تشکر را دارم.


امیدوارم در سایه همدلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر مهدیشهر و تعامل بین ادارات و مهمتر از همه، با همکاری و مشارکت شهروندان عزیز در اداره امورات شهری و دعای خیر شما مردم ، شاهد پیشرفت و ترقی و آبادانی دیار فرهنگ باشیم. ان شاء الله


مسعود حاجی بگلو
شهردار مهدیشهر


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0