سه‌شنبه, 1 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ 
  • کد خبر : ۱۹۰۱
در مراسم تجلیل از خبرنگاران با حضور شهردار و اعضای شورا مطرح شد:
دكتر حاجی بگلو: خبرنگاران از اركان مردم سالاری هستند كه میتوانند از حق مردم دفاع كنند
 به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، مراسم تجلیلی از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر مهدیشهر برای خبرنگاران شهرستان برگزار شد؛

✅ دکتر حاجی بگلو #شهردار_مهدیشهر در این جلسه بیان داشت:

◽️١۴ مرداد ماه، روز حقوق بشر اسلامي و كرامت انساني و سالگرد صدور فرمان مشروطيت و زماني است كه مجلس و قانون در ايران شكل گرفت. اميدوارم بتوانيم با رفتارهاي انساني خود كرامت و شأن ديگر افراد را حفظ كنيم تا حقوق ديگران به طور كامل رعايت شود.

◽️هفده مرداد ماه روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، عكاسان خبري، سردبيران و مديران مسوول رسانه ها و اصحاب رسانه تبريك مي گويم. معتقدم تلاش اين گروه، ستودنی است. اين گروه يكی از اركان مردم سالاری هستند كه به خوبی می توانند از حقوق مردم دفاع كنند.


◽️از شوراهای پیشین و شهرداران گذشته شهر مهدیشهر خصوصا جناب مهندس عرب نهایت تقدیر و تشکر را دارم و همیشه بر این اصل تاکید دارم که نباید زحمات مدیران گذشته را زیر سوال ببریم.


◽️رابطه ای بسیار عالی بین بنده و اعضای محترم شورا وجود دارد و با برنامه ریزی و با هدف توسعه و آبادانی شهر گام هایی را خواهیم برداشت و هیچگونه مشکلی وجود ندارد.


◽️از زحمات اصحاب رسانه تشکر میکنم که واقعا در هر ساعت از شبانه روز و در شرایط مختلف در حال اطلاع رسانی درست و دقیق به مردم هستند. بر این نظر معتقدم که اگر خبرنگار نبود هرج و مرج بسیاری رخ میداد و واقعا این جایگاهی که شما دارید قابل ستایش و تقدیر است.

◽️با وجود مشکلات مالی در مجموعه شهرداری اما از کار و تلاش در تمامی حوزه ها متوقف نخواهیم شد و با تمام توان در جهت آبادانی شهر کوشش خواهیم کرد و اعتقاد دارم با پتانسیل های بالایی که در شهر وجود دارد و با همراهی اعضای محترم شورا و دیگر مسئولین قطعا اتفاقات خوبی را شاهد خواهید بود.

◽️اتمام ساختمان شهرداری جز اولین قول های بنده بود که خوشبختانه عملیات عمرانی آن مدتی است به پایان رسیده اکنون در حال عقد قرارداد جهت نجهیز و مبلمان هستیم که متاسفانه با وجود نوسانات قیمت ارز و وضعیت اقتصادی این قرارداد را با نوساناتی همراه کرده که اگر پیمانکاران به تعهدات خود عمل کنند این ساختمان در هفته دولت افنتاح خواهد شد.


◽️تبریک ویژه ای دارم خدمت دکتر چاوشی استاندار محترم سمنان که با تدبیر خاصی جناب مهندس الماسی را به عنوان مدیر کل امور شهری منصوب کردند ایشون از بدنه شهرداری بوده و کاملا بر موضوعات آشنا و تسلط دارند و همواره دغدغه شهرداران و شهرداری ها مد نظر ایشون بوده که در این یک ماه حضور ایشان در این سمت شاهد پیگیری مسائلی بودیم که بعضا تا 10 سال بررسی نشده، ایشون در این یک ماه بیش از 5 بار به شهرداری مهدیشهر مراجعه کردند که برای بنده به عنوان شهردار این اتفاق و توجه کاملا ارزشمند بوده که لازم میدانم بازم این انتصاب شایسته را به ایشان تبریک بگم، امید دارم با حضور مهندس الماسی بسیاری از مسائل با سرعت خاصی حل و فصل می شود.

◽️تکمیل ساختمان اداری، برگزاری جشنواره گل های داودی در مهر ماه، توجه ویژه به بحث فضای سبز، نهضت آسفالت، طرح جهادی موزاییک فرش پیاده رو ها، نورپردازی شهری، رنگ آمیزی جداول و نقاشی دیوارهای سطح شهر، ساخت و نصب المان در نقاط مختلف، تفکیک آب شرب از آب خام و پیش رفتن به سمت آبیاری قطره ای جهت صرفه جویی در مصرف آب، عملیات سنگ فرش و ایجاد مسیر پیاده آب در دشت مرکزی که یکی از بهترین پروژه های استان در بحث گردشگری خواهد بود، پرداخت بخشی از بدهی ها، به روز شدن حقوق پرسنل، دستور کار ایجاد 5 میدان جدید، برگزاری مسابقات عملیاتی ترکیبی آتش نشانی کشور در شهریور، توجه به بحث فرهنگی و ورزش شهر و... بخشی از اقدامات انجام شده و در حال انجام مجموعه شهرداری و شورا شهر است.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهدیشهر

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0