• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ 
دعوت شهردار مهدیشهر از شهروندان مهدیشهری جهت تزریق دوز سوم واكسن كرونا
دعوت شهردار مهدیشهر از شهروندان مهدیشهری جهت تزریق دوز سوم واکسن کرونا


💠به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر مهدیشهر، علیرضا شربتدار شهردار مهدیشهر با حضور در مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید رجایی مهدیشهر و تزریق نوبت سوم واکسن خود، از شهروندان مهدیشهری جهت تزریق دوز سوم واکسن کرونا برای مبارزه با این ویروس و ریشه کنی آن دعوت به عمل آورد.

🔸شهردار مهدیشهر گفت: با شیوع ویروس کرونا، تمامی شهروندان دنیا شرایط سختی را آغاز کردند و دغدغه شهروندان مبارزه با این ویروس بود.

🔹وی افزود: در آن شرایط سخت، چشم امید شهروندان به ساخت واکسن و یافتن راه حلی برای کنترل بیماری بود. خوشبختانه در حال حاضر با تزریق دو دوز واکسن، در شرایط مطلوبی از نظر کنترل بیماری هستیم، اما با توجه به وضعیت کنونی ابتلا در دنیا و مواجهه با سویه اومیکرون، توصیه پزشکان به دریافت هر چه سریعتر دز سوم می باشد.  

🔸شربتدار با تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت و تأکید بر تزریق دز سوم واکسن توسط آحاد مردم در مرکز تجمیعی واکسناسیون شهرستان مهدیشهر، تصریح کرد: تزریق واکسن به معنای پایان ویروس کرونا نیست و بهداشت فردی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شستن دست ها باید از سوی شهروندان رعایت شود تا خدای نکرده دوباره شاهد اوج گیری این ویروس منحوس در جامعه نباشیم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0